,

ПХ 200 Абрасивна фина паста за висок сјај

Riwax

PX200 HOCHGLANZPOLITUR
Арт. бр. 01421-1 500г
Опис на производот: Трајно отстранува мали гребнатини, холограми и превези, остава висок длабочински сјај, наменета е за одстранување на гребнатини од миење на автомобил (освежување на авотмобилскиот лак со еден работен чекор), се применува машински.

1,500.00 ден

brands

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “ПХ 200 Абрасивна фина паста за висок сјај”

There are no reviews yet.