,

ПХ 300 Карнаубовски восок за долготрајна заштита

Riwax

PX300 LACKSCHUTZ
Арт. бр. 01422-1 1л
Опис на производот:

– Трајно одстранува мали гребнатини, холограми и превези
– Остава висок длабочински сјај
– Наменет е за одстранување на гребнатини од миење на автомобил
(освежување на автомобилскиот лак во еден работен чекор)
– Се применува машински

2,400.00 ден

brands

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “ПХ 300 Карнаубовски восок за долготрајна заштита”

There are no reviews yet.